Loading Események

Események Search and Views Navigation

Esemény Views Navigation

+ Események exportálása

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Kárpáti Ernő Sakkbarátok Köre

 

Sakk mindenkinek minden pénteken 17 órától

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden kedden 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Ékszer Balettiskola

 

Balett, jazz- és steptánc oktatása gyerekeknek szakképzett táncpedagógusok és balettművészek közreműködésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 18.00−21.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eötvös10 kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezetők: Both Eszter (óvodás csoport), Verhóczki Milán (kisiskolás csoport)

Tovább »

Eseménynaptár

június «
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»

Hírlevél feliratkozás