Karbantartó, berendező állás belvárosi kulturális központban

Szeretne kulturális közegben dolgozni a belváros szívében?

Ön határozott, kedves, pozitív, társaságkedvelő személyiség, aki szeretne egy jó csapat tagja lenni?

Érdekli egy kulturális központ működése?

Ha igen a válasz, Önt keressük!

Feladatok:

A műszaki vezető és a gondnok irányításával épületeink állagmegóvása érdekében kisebb, szakmunkát nem igénylő karbantartási, hibaelhárítási munkák elvégzése, rendezvények előkészítése (pl.: termek berendezése, technikai eszközök elhelyezése és beüzemelése, kiállítás építése, bontása, dekoráció készítése és elhelyezése stb).

Elvárások:

  • minimum érettségi,
  • kultúra iránti szeretet,
  • csapatban való aktív részvétel,
  • karbantartó munkakörben szerzett tapasztalat és „B” kategóriás jogosítvány előny,
  • azonnali munkakezdés lehetősége.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 6. kerület

Munkavégzés ideje: teljes állásban a működés és nyitva tartás biztosítása a Munka Törvénykönyve vonatkozó előírásai szerint.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely modern környezetben,
  • versenyképes fizetés, iskolakezdési támogatás (a Cst. és a SzJa tv. előírásai szerint),
  • Önnek ingyenesen, családtagjainak pedig kedvezményesen igénybe vehető kulturális programok,
  • nyugodt légkör.

Ha felkeltettük érdeklődését, küldje el részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a titkarsag@eotvos10.hu e-mailcímre 2022. június 12-ig.

Scroll to Top

Sweet 90s multikulti farsang az Eötvös10-ben

Február 3. 20.30

Tisztelt érdeklődők!

Ma esti, december 7-i LEHETETLEN – Hajnóczy Soma estünk betegség miatt elmarad! Megértésüket köszönjük!