Loading Események

Események - 2019. november 19 › Tanfolyam/klub

Események Search and Views Navigation

Esemény Views Navigation

16:15

Dancetination Táncműhely

november 19 16:15 - 19:00
|Ismétlődő Esemény (Az összes)

An event every week that begins at 4:15pm on kedd and péntek, repeating until 2020. november 06

Eötvös u 10
Budapest, 1067 Magyarország

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma 4-20 éves korig, minden kedden és pénteken tanítási napokon Tanáraink diplomás táncpedagógusok, aktív előadóművészek. Félévkor házi bemutató, év végén két felvonásos színpadi produkció, profi előadóművészekkel. Kedd 403. terem 1. csoport (6-7 évesek) 16.15-17.00 2. csoport (8-9 évesek) 17.00-17.45 3. csoport (11-14 évesek)17.45-19.00 Kedd 417. terem […]

Tudj meg többet »

17:00

Rajz és festés

november 19 17:00 - 20:00
|Ismétlődő Esemény (Az összes)

An event every week that begins at 5:00pm on kedd and csütörtök, repeating until 2020. november 06

Eötvös u 10
Budapest, 1067 Magyarország

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00 Ceruza, szén, pasztell, tus, akril, tempera, akvarell, olajfestés, vegyes technika stb. gyakorlása 10 éves kortól. Jelentkezhetnek: kezdők, főiskolára, egyetemre felvételizők és azok is, akik mindig is festeni akartak, csak nem volt rá módjuk és lehetőségük. Részvételi díj: 2000 Ft/alkalom Információ: +3630/993-1997

Tudj meg többet »
+ Események exportálása

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Eseménynaptár

október «
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
»

Hírlevél feliratkozás