Loading Események

Események - 2019. december 09 › Tanfolyam/klub

Események Search and Views Navigation

Esemény Views Navigation

09:00

Eötvös10 gerinctorna

december 9 09:00 - 10:00
|Ismétlődő Esemény (Az összes)

An event every week that begins at 9:00am on hétfő and szerda, repeating until 2020. november 05

An event every week that begins at 10:00 on hétfő, szerda and péntek, repeating until 2020. november 05

Eötvös u 10
Budapest, 1067 Magyarország

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00 Oktató: Sala Antalné Ágnes Jegyár: 500 Ft/alkalom

Tudj meg többet »

10:00

Eötvös10 gerinctorna

december 9 10:00 - 11:00
|Ismétlődő Esemény (Az összes)

An event every week that begins at 10:00am on hétfő and szerda, repeating until 2020. november 05

An event every week that begins at 10:00 on hétfő, szerda and péntek, repeating until 2020. november 05

Eötvös u 10
Budapest, 1067 Magyarország

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00 Oktató: Sala Antalné Ágnes Jegyár: 500 Ft/alkalom

Tudj meg többet »

Szenior örömtánc

december 9 10:00 - 11:30
|Ismétlődő Esemény (Az összes)

An event every week that begins at 10:00am on hétfő, kedd, szerda and csütörtök, repeating until 2020. november 05

An event every week that begins at 14:00 on hétfő, repeating until 2020. november 05

An event every week that begins at 13:30 on kedd, repeating until 2020. november 06

An event every week that begins at 15:30 on kedd, repeating until 2020. november 06

An event every week that begins at 11:00 on péntek, repeating until 2020. november 09

Eötvös u 10
Budapest, 1067 Magyarország

Minden hétköznap Hétfő 10.00−11.30 Csirmaz Szilvia Hétfő 14.00−15.30 Baloghné Fodor Éva Kedden 10.00−11.30 Larjovaara Lea, Molnár Zsuzsanna Kedden 13.30−15.00 Csirmaz Szilvia Kedden 15.30−17.00 Csirmaz Szilvia (fellépők) Szerdán 10.00−11.30 Marschallné Zsuzsanna Csütörtökön 10.00−11.30 Molnár Zsuzsa, Larjovaara Lea Péntek 11.00−12.30 Fáklya Márta és dr. Szücs Márta Jegyár: 500 Ft, terézvárosiaknak 300 Ft/alkalom  

Tudj meg többet »

10:15

Kerekítő

december 9 10:15 - 11:00
|Ismétlődő Esemény (Az összes)

An event every week that begins at 10:15am on hétfő, repeating until 2020. november 09

Eötvös u 10
Budapest, 1067 Magyarország

Kerekítő manós mondókás móka Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig Hangszerjátékkal, dalokkal, tornaszeres játéktérrel, ejtőernyős labdákkal, Kerekítő manó korhoz illő bábjeleneteivel. Játékvezető: Tolnai Eszter Részletek: www.kerekito.hu

Tudj meg többet »

14:00

Szenior örömtánc

december 9 14:00 - 15:30
|Ismétlődő Esemény (Az összes)

An event every week that begins at 2:00pm on hétfő, kedd, szerda and csütörtök, repeating until 2020. november 05

An event every week that begins at 14:00 on hétfő, repeating until 2020. november 05

An event every week that begins at 13:30 on kedd, repeating until 2020. november 06

An event every week that begins at 15:30 on kedd, repeating until 2020. november 06

An event every week that begins at 11:00 on péntek, repeating until 2020. november 09

Eötvös u 10
Budapest, 1067 Magyarország

Minden hétköznap Hétfő 10.00−11.30 Csirmaz Szilvia Hétfő 14.00−15.30 Baloghné Fodor Éva Kedden 10.00−11.30 Larjovaara Lea, Molnár Zsuzsanna Kedden 13.30−15.00 Csirmaz Szilvia Kedden 15.30−17.00 Csirmaz Szilvia (fellépők) Szerdán 10.00−11.30 Marschallné Zsuzsanna Csütörtökön 10.00−11.30 Molnár Zsuzsa, Larjovaara Lea Péntek 11.00−12.30 Fáklya Márta és dr. Szücs Márta Jegyár: 500 Ft, terézvárosiaknak 300 Ft/alkalom  

Tudj meg többet »

16:30

Meridián torna

december 9 16:30 - 17:30
|Ismétlődő Esemény (Az összes)

An event every week that begins at 4:30pm on hétfő, repeating until 2020. november 12

Eötvös u 10
Budapest, 1067 Magyarország

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal® Minden hétfőn 16.30−17.30 Oktató: Varga Lea (dr. Eőry Ajándok tanítványa) A részvétel díjtalan.

Tudj meg többet »

17:00

Műhelytitkok

december 9 17:00 - 18:30
|Ismétlődő Esemény (Az összes)

An event every week that begins at 5:00pm on hétfő, repeating until 2020. november 12

Eötvös u 10
Budapest, 1067 Magyarország

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30 egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika Divattervezés A foglalkozásokon a divattervezés rejtelmeibe leshetünk be kéthetente. Mindegyik alkalom a divattervezés egy meghatározó témája köré épül. A stílustervezés és a divattervezés különböző területeinek fortélyait sajátíthatjuk el. Kalandozunk a különböző korok divatvilágában, megnézzük, kinek milyen színek állnak […]

Tudj meg többet »

17:30

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

december 9 17:30 - 18:30
|Ismétlődő Esemény (Az összes)

An event every week that begins at 5:30pm on hétfő and szerda, repeating until 2020. november 04

Eötvös u 10
Budapest, 1067 Magyarország

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni. Próbavezető: Both Eszter Óvodásoknak: szerda 16.30–17.20 (tanítási napokon) Kisiskolás korcsoport: hétfő és szerda 17.30–18.30 (tanítási napokon) Bérlet: 3600 Ft/4 alkalom  Belépő: 1050 Ft/alkalom (2 alkalommal) A harmadik alkalomtól bérlet megváltása szükséges. Jelentkezés folyamatosan bojte.kata@eotvos10.hu, tel.:+361 322-2886

Tudj meg többet »
+ Események exportálása

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Kerekítő

 

Kerekítő manós mondókás móka
Minden hétfőn 10.15 órától 0−3 éves korig

Tovább »

Szenior örömtánc

 

Minden hétköznap

Tovább »

Meridián torna

 

Élj 100 évet egészségesen a 3-1-2 meridián gyakorlatokkal®

Tovább »

Műhelytitkok

 

Divattervezés és rajzszakkör egyben 9−15 éves korig
tanítási napokon, hétfőnként 17.00−18.30
egyik héten divattervezés, másik héten festés-grafika

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eötvös10 gerinctorna

 

Minden hétfőn, szerdán 9.00−10.00 és 10.00−11.00 és pénteken 10.00−11.00

Tovább »

Eszterlánc óvodás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter 

Tovább »

Laza paca

 

Alkotóműhely 5−8 éves korig
tanítási napokon, szerdánként 17.00−18.30

Tovább »

Pilates

 

Minden szerdán 17.00−18.00
Keleti mozgáskultúra, nyugati fitneszelemekkel

Tovább »

Eszterlánc kisiskolás néptánccsoport

 

Várunk minden gyermeket, aki szeretne megismerkedni a magyar néptánccal, népzenével, szeret közösségben táncolni, énekelni, játszani, népszokásokat feleleveníteni.

Próbavezető: Both Eszter

Tovább »

Kondicionáló gyógytorna

 

Minden csütörtökön 17.00-18.00
Sós Kati, szakképzett gyógytornász vezetésével

Tovább »

Rajz és festés

 

Képzőművészeti szakkör Szilágyi János grafikus- és festőművész vezetésével
Minden kedden és csütörtökön 17.00−20.00

Tovább »

Ayurvédikus jóga

 

Minden csütörtökön 17.00−18.30
Vezeti: Dr. Gillich István jógaoktató és természetgyógyász

Tovább »

Dancetination Táncműhely

 

Klasszikus balett, akrobatika, step tánc, modern technika, színpadi tánc, dráma

Tovább »

Eseménynaptár

augusztus «
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
»

Hírlevél feliratkozás